Catechisatie

Beginnen week 40
Hersfstvakantie week 43
Kerstvakantie week 52+01
Voorjaars week 8
Afsluiten week 15

Groep 1 Zeg nu zelf 1
Maandag
19.00 – 19.45 DCKralt
1 Hakvoort Lisa
2 Kapitein Gerjan
3 Kramer Ammely
4 Kramer Fokke-Jan
5 Schinkel Geert
6 Slooten van Lucas
7 Slooten van Pieter
8 Veldman Annieke
9 Vries de Corine
10 Wiltinge Damian

Groep 2 Zeg nu zelf 2
Maandag
19.00 – 19.45 DLEschbach
1 Berg van der Lucas
2 Brouwer Willien
3 Kaptein Wilco
4 Koffeman Christian
5 Medendorp Eva
6 Reest van de Teun
7 Slooten van Annemagré
8 Veen van Jesse
9 Veldman Mirna
10 Vries de Tirza
11 Wezelman Petra
12 Woord Noëlle

Groep 3 Zeg nu zelf 3
Maandag
19.45 – 20.30 DCKralt
1 Hakvoort Christian
2 Kapitein Johanna
3 Kater Sijmen
4 Koffeman Rosalien
5 Kramer Hessel
6 Molenaar Leah
7 Slooten van Auke Frederik
8 Toering Rosalien
9 Veldman Sijtje
10 Wakker Herma

Groep 4 Tien Geboden
Maandag
19.45 – 20.30 Jkapitein
1 Hakvoort Tiemen
2 Medendorp Martha
3 Meun Annelies
4 Oost Arjan
5 Pasterkamp Marinus
6 Schinkel Wendy
7 Veen van Sandiso
8 Woord Willissa

Groep 5 Twaalf Artikelen
Maandag
20.45 – 21.30 DCKralt
1 Hulst Esther
2 Kramer Rik
3 Oost Joanne
4 Post Jonathan
5 Slooten van Grethe
6 Veldman Roelien
7 Verhoeff Iris
8 Wezelman Gerrit
9 Woord Jesse

Groep 6 Onze Vader
Maandag
20.45 – 21.30 Jkapitein
1 Bakker Sarah
2 Brouwer Klaas
3 Kapitein Klaas Willem
4 Kramer Marije
5 Molenaar Joanne
6 Post Michielle
7 Schinkel Cilia
8 Vries de Lucia
9 Wakker Jan
10 Wezelman Klaas Hessel

Groep 7 Op zoek nh antw
Dinsdag
19.00-19.45 DsdeBoer
1 Hakvoort Jelle
2 Kater Christiaan
3 Oost Jessica
4 Pasterkamp Jonathan
5 Post Lisa
6 Slooten van JanWillem
7 Veen van Anne-Marij
8 Verhoeff Patrick
9 Vlot Johannes
10 Vries de Hannah

Groep 8 Discipel voor hl
Dinsdag
19.45-20.30 DsdeBoer
1 Molenaar Gerjan
2 Slooten van Jonathan
3 Bakker Maarten Pieter
4 Wakker Anja
5 Baarssen Nelly Janne
6 Berg van de Jannie
7 Boer de Myrthe
8 Brouwer Corien
9 Koffeman Ilse
10 Kramer Wouter
11 Napel ten Willem
12 Schinkel Jonathan
13 Wezelman Erik Jan
14 Kaptijn Joke
15 Toering Bram

Groep 9 Het Woord Vooraf
Woensdag
20.00-20.45 DsdeBoer
1 Brouwer Vera
2 Brouwer Mariska
3 Koelewijn Klaas
4 Kramer Janienke
5 Meun Lubbert
6 Vlot Lucas
7 Koffeman Jennie
8 Kramer Willem
9 Napel ten Johannes
10 Post Judith
11 Hakvoort Harm Jan
12 Kapitein Evelien
13 Kaptein Meindert Riekelt
14 Kramer Pieter
15 Kaptijn Auke

Groep 10 Het Woord Vooraf
Woensdag
21.00-21.45 dsdeBoer
1 Napel ten Karel
2 Brouwer Leah
3 Koelewijn Melis
4 Koelewijn Auke
5 Bakker Mirjam
6 Wakker Marcus
7 Brouwer Klaas
8 Mulder Cees
9 Wezelman Jantina
10 Bakker Willem
11 Kramer Bart
12 Napel ten Rein
13 Wezelman Ronald
14 Sluis vd-Kap Janike

Groep Belijdenis Het Woord Vooraf
Dinsdag
20.45-21.30 DsdeBoer
1 Baarssen Jantina
2 Oost Henri
3 ..
4 ..
5 ..
6 ..